Інформація про доставку

Увага! У зв'язку з ситуацією в країні можлива затримка у відпаравленні замовлень. Але ми робимо все для того, щоб відправляти ваші замовлення вчасно!

Відправка замовлень відбувається щодня з 10:00 до 20:00 години, крім суботи та неділі. Час відправки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі. Замовлення, оформлені до 15:00 відправляються в той же день (крім суботи та неділі). 

СПОСОБИ ДОСТАВКИ

  • У відділення (поштомат) Нової Пошти
  • Кур'єром Нової Пошти на адресу

Доставка Новою поштою - це можливість швидко доставити вам товар в будь-яку точку України. Виконуємо інші види доставки по індивідуальному запиту.

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ

  • Оплата за реквізитами

Оплата на реквізити IBAN з карти (у віділенні) будь-якого банку (реквізити прийдуть у Viber/SMS).

  • Оплата карткою online будь-якого банку (Liqpay)

Оплата відбувається через захищену платіжну систему LiqPay під час оформлення замовлення. Це web-інтерфейс ПриватБанку, за допомогою якого клієнти Mastercard / VISA з усього світу можуть оплачувати покупки в інтернеті. Надійність LiqPay підтверджена сертифікатами GoDaddy Secure Web Site, Verified by Visa і Mastercard SecureCode. Платежі в LiqPay виконуються в рамках триетапної верифікації.


Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.